Náš sortiment

Chiraflon monifil blue 4/0 ( EP1,5) 1x 45 cm, DS15, (24 ks v bal.) s ihlou

Model:
CHRTF6106-2
Cena vr. DPH : 68.90€

Chiraflon monofil blue s ihlou

priemer vlákna: (USP) 4/0 - (EP) 1,5  = Ø 0,150 - 0,199

počer a dĺžka vlákna: 1x45 cm

farba vlákna: modrá

typ ihly:  3/8 kruhového tvaru, celorezná ihla

Chiraflon monofil blue je syntetické, monofilné, nevstrebateľné vlákno vyrobené z PVDF (podobné teflónu). Z fyziologického hľadiska je inertné. V tkanive sa chová úplne nedráždivo. Chiraflon je optimálne hladký a má výbornú uzlitelnosť. Vlákno je charakterizované vysokou pevnosťou v ťahu. Ani pri vysokom zaťažení sa vlákno neštiepi. Enzymatickej degradácii nepodlieha ani po dlhodobej implantácii. Vlákno má veľmi slabý pamäťový efekt.

Chiraflon je ideálne nevstrebateľné vlákno pre chirurgické využitie. Je vhodný k použitiu v cievnej chirurgii, kardiochirurgii, k šitiu šliach, fascií a intradermálního stehu.

Indikácie: Kardiovaskulárne chirurgia, bezpodmienečne pri spojení protézy so stenou srdca alebo cievy. Všeobecne vždy, keď treba dlhodobé alebo trvalé mechanickej záruky pevnosti ťahom namáhanej štruktúry vo všetkých operačných odboroch, hlavne ortopédii, traumatológii (šľachy), plastickej a očnej chirurgii (ideálny ako dočasný, ľahko odstrániteľný steh).

Reakcie v tkanive: Minimálna počiatočná zápalová reakcia s následnou postupnou fibróznou enkapsuláciou vlákna. Neinterferuje s existujúcou infekciou v rane, uzly sa z rany nevylučujú.

Kontraindikácie: Vzhľadom k absolútnej nevstrebateľnosti nemožno použiť ku stehom, ktoré prenikajú do vnútorného priesvitu tubulárnych štruktúr zažívacieho traktu a vývodných močových ciest.

Žiadne súbory na stiahnutie
Ďalšie obľúbené položky
Injekčná ihla BD, 100 ks
2.90€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner