Náš sortiment

Chiralen monofil modrý 3/0 (2) 45cm DSM19, 24 ks s ihlou

Model:
CHRPP5011-2
Výrobca: Chirmax
Cena vr. DPH : 81.90€

Chiralen monofil blue je syntetické, monofilné, nevstrebateľné polypropylenové vlákno hydrofóbneho charakteru, ktoré nepodlieha hydrolytickému rozkladu.

Chiralen má hladký neporézny povrch, ktorý zaručuje čistý a hladký prienik tkanivom, bez toho aby ho traumatizoval. Vlákno nevykazuje žiadny kapilárny efekt a je preto špeciálne vhodné pre šitie v infikovanom teréne.

Indikácie: Kardiovaskulárna chirurgia, bezprostredne pri spojení protézy zo stenou srdca alebo cievy, ortopédia, traumatológia (šľachy), plastická chirurgia (intradermálny steh). Reakcia v tkanive: Minimálna počiatočna zápalová reakcia s následnou postupnou fibróznou enkapsuláciou vlákna. Neinterferuje so stávajúcou infekciou v rane, uzly sa z rany nevylučujú.

Kontraindikácie: Vzhľadom k absolútnej nevstrebateľnosti nemožno použiť ku stehom, ktoré prenikajú do vnútorneho priesvitu tubulárnych štruktúr zažívacieho traktu a vývodných močových ciest.

Žiadne súbory na stiahnutie
Ďalšie obľúbené položky
Mydlo tekuté LAVON 5l
5.00€
Množstvo:  
detail
Vložky pôrodnické Samu á 20ks
1.60€
Množstvo:  
detail
Jar na riad 1l
2.45€ 2.15€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner