Náš sortiment

Chiralen monofil blue 3/0 ( EP2) 1x 45cm DSM19 (24ks v bal.) s ihlou

Model:
CHRPP5011-2
Výrobca: Chirmax
Cena vr. DPH : 81.90€

Chiralen monofil blue s ihlou

priemer vlákna: ( USP ) 3/0- ( EP ) 2 = Ø 0,200 -0,249 mm

počet a dĺžka vlákna: 1x 45mm

farba vlákna: modrá

typ ihly: 3/8 kruhového tvaru, celorezná ihla s mikrohrotom

Chiralen monofil blue je syntetické, monofilné, nevstrebateľné polypropylénové vlákno hydrofóbneho charakteru, ktoré nepodlieha hydrolytickému rozkladu. Chiralen má hladký neporézny povrch, ktoré zaručuje čistý a hladký prienik tkanivom, bez toho aby ho traumatizovalo. Vlákno nevykazuje žiadny kapilárny efekt a je preto špeciálne vhodné pre šitie v infikovanom teréne.

Indikácie: Kardiovaskulárne chirurgia, bezprostredne pri spojení protézy so stenou srdca alebo cievy, ortopédia, traumatológia (šľachy), plastická chirurgia (intradermálny steh).

Reakcie v tkanive: Minimálna počiatočná zápalová reakcia s následnou postupným fibrotické opouzdřením vlákna. Neinterferuje s existujúcou infekciou v rane, uzly sa z rany nevylučujú.

Kontraindikácie: Vzhľadom k absolútnej nevstrebateľnosti nemožno použiť ku stehom, ktoré prenikajú do vnútorného priesvitu tubulárnych štruktúr zažívacieho traktu a vývodných močových ciest.

Žiadne súbory na stiahnutie
Ďalšie obľúbené položky
Jar na riad 1l
2.45€
Množstvo:  
detail
Mydlo tekuté LAVON 5l
5.00€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner