Náš sortiment

SAVO Original 5kg

Model:
BOC2090841
Cena vr. DPH : 6.96€

Kráľ na trhu čistiacich a dezinfekčných prostriedkov. Už 30 rokov je používaný na dezinfekciu v domácnostiach i v profesionálnej sfére. Je vhodný aj pre dezinfekciu pitnej vody.

SAVO Original likviduje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy (vrátane HIV a HBV), riasy a nižšie huby, odstraňuje pachy. Vyniká mimoriadne vysokou čistotou, dlhou záručnou lehotou a unikátnou ekologickou hodnotou, pre ktorú je schválený i na dezinfekciu vody v bazénoch a ako jediný i na pitnú vodu v studniach.

Čistenie a dezinfekcia plôch a predmetov

Slúži na čistenie a dezinfekciu podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia. Použite roztok z 1l SAVA Original a 10l vody. Silné znečistenie najprv mechanicky odstráňte. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádza do styku s potravinami, opláchnite po 30 minútach pitnou vodou.

Dezinfekcia pitnej vody v studniach

Dávkujte na každých 1000 lit. pitnej vody 20 ml SAVA Original. Vodnú hladinu pokropte nariedeným roztokom SAVA (napríklad namiešané v vedre alebo kanvy). Po 30 min. je voda dezinfikovaná a súčasne dochádza k rozloženiu účinnej látky.

Dezinfekcia a likvidácia rias v bazénoch SAVO Original je prípravok vhodný pre dezinfekciu bazénov. Nahrádza v bazénovom programe tzv. Chloršok.

Žiadne súbory na stiahnutie
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner