Náš sortiment

Korsolex med AF 2 l

Model:
BOD-BD975493
Výrobca: Bode
Cena vr. DPH : 55.18€

Korsolex® med AF

Dezinfekčný prípravok na nástroje bez obsahu aldehydov so silným čistiacim účinkom, ekonomickým použitím koncentrácií a veľmi príjemnou vôňou na termostabilné a termosenzitívne nástroje.

Vlastnosti prípravku

Korsolex® med AF je vhodný na dezinfekciu termolabilných a termostabilných nástrojov a rigidných endoskopov. Dezinfekčné prípravky na nástroje na báze amínov sú charakteristické vynikajúcimi čistiacimi účinkami, vysokou kapacitou pre bielkovinové zaťaženie a príjemnou vôňou. Korsolex® med AF je kompatibilný s mnohými druhmi materiálov ako nehrdzavejúca oceľ, sklo, keramika, hliník, ebonit a tvrdé plasty.

Korsolex® med AF nie je vhodný na nástroje vyrobené zo silikónu a latexu, na fibroskopy, sondy, tonometre, meď alebo mosadz.

- vysoko účinný pri rozpúšťaní nečistôt

- neobsahuje aldehydy, kvartérne amóniové zlúčeniny, fenoly a chlóry

- príjemná vôňa

- vhodný na dezinfekciu a čistenie v ultrazvukových umývačkách

Mikrobiologická účinnosť:

Baktericídny (vr. MRSA), fungicídny na kvasinky, fungicídny, tuberkulocídny, mykobaktericídny, virucídny proti obaleným vírusom (vr. HBV, HCV, HIV), účinný proti adeno-, polyoma- a rotavírusom.

Oblasti použitia:

Na čistenie a dezinfekciu nástrojov a zariadení

- na operačných sálach

-  v lekárskych ordináciách

- na oddeleniach v diagnostike

- v laboratóriách a krvných bankách

- v ambulantných zdravotníckych zariadeniach

Balenie:  2l kanister

Žiadne súbory na stiahnutie
Ďalšie obľúbené položky
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner