Náš sortiment

Bacoban bezalkoholový 500 ml s rozprašovačom

Model:
BACDL1
Cena vr. DPH : 20.90€

Dezinfekcia zdravotníckych pomôcok

Nový dezinfekčný prostriedok na plochy zdravotníckych pomôcok s dlhodobou účinnosťou až 10 dní.

Mikrobiologický účinok behom 5 minút pri nízkom a vysokom zaťažení proti baktériám a plesniam a virucidné účinok proti vírusom (hepatitída B, hepatitída C, HIV, chrípkové vírusy, H5N1, rotavírus, adenovírusy, herpes, kiahne) počas 30 sekúnd (podľa normy DVV "obmedzene virucídne ").

Rýchlo pôsobiace a dlhodobý antimikrobiálny efekt (až po dobu 10 dní) proti baktériám (napr. Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli) a plesniam (napr. Aspergillus niger, Candida albicans).

Bacoban Nealko neobsahuje alkohol, fenoly a aldehydy.

Použitie: rýchla a dlhodobá dezinfekcia lekárskych plôch a povrchov, vyšetrovacích stolíkov, jednoduchých nástrojov (podľa zákona o zdravotníckych pomôckach), malých predmetov a povrchov (ako napr. Kostry lehátok) v ambulanciách, nemocniciach, ordináciách, rehabilitačných ústavoch, ústavoch sociálnej starostlivosti, farmaceutickom a kozmetickom priemysle, a pod.

Bacoban Nealko neobsahuje alkohol, možno ho preto s výhodou použiť na dezinfekciu plôch zdravotníckych pomôcok a prístrojov, ktoré nie sú odolné alkoholu (farebná koženka lehátok, aplikačné časti lekárskych prístrojov citlivé na alkohol, ultrazvukové sondy, apod.

Fľaša obsahuje 500 ml hotového 1% roztoku a rozprašovač, ktorý je opakovateľne použiteľný.

Žiadne súbory na stiahnutie
Ďalšie obľúbené položky
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner