menu

SPUSTILI SME PRE VÁS NOVÝ E-SHOP!

Registrujte sa a využite jeho výhody naplno. Ak ste registrovaným užívateľom z predchádzajúceho e-shopu, stačí si len obnoviť heslo TU.
Úvod Diagnostické testy Imuno testy FOB test Imuno, Multipack, citlivosť 10 ng/ml

FOB test Imuno, Multipack, citlivosť 10 ng/ml

Kód: 8595159700M

Špecifický imunochemický test na určenie prítomnosti krvi v stolici (výkaloch) s vysokou c... Podrobný popis

VYBERTE VARIANT

od 3,95 €
Pre zobrazenie dostupnosti vyberte variant
ks

Popis produktu

Špecifický imunochemický test na určenie prítomnosti krvi v stolici (výkaloch) s vysokou citlivosťou.

FOB test je imunochemická test určený na zistenie prítomnosti krvi v stolici, tj. test tzv. okultného (skrytého) krvácania v tráviacom trakte, ktoré môže byť spojené s mnohými ochoreniami napr. divertikulitídou, kolerektálním karcinómom, polypy, Crohnovou chorobou. Test patrí do kategórie imunochromatografické analýzy a je určený pre rýchlu, jednostupňovú kvalitatívnu detekciu. Test reaguje iba na ľudský hemoglobín obsiahnutý v stolici.

K selektívnemu zisteniu ľudskej krvi (ľudského hemoglobínu) sa používajú monoklonálne protilátky, ktoré sú súčasťou testu. Pre analýzu stačí jediný vzorka, odber je možný z toaletného papiera. Získate okamžitý výsledok - do 5 minút kedykoľvek počas dňa. Pred vykonaním testu nie je potrebné dodržiavať žiadne diétne obmedzenia, výsledky testu nie sú ovplyvnené prijímaním určitých druhov potravín.

FOB test obsahuje kombináciu dvoch monoklonálnych protilátok potrebných k selektívnu detekciu ľudského hemoglobínu vo vzorke stolice. Po aplikácii vzorky dochádza k jeho postupnému vzlínaniu po prúžku sorbentu = testu, zložky vzorky sa separujú pri migrácii. Farebne značený konjugát protilátky sa špecificky viaže na ľudský hemoglobín vo vzorke a spoločne tvoria komplex antigén-protilátka, ktorý je potom špecificky viazaný v jednotlivých zónach testu a na základe farebnej reakcie možno odčítať výsledky.

Test je založený na princípe vysoko špecifické imunochemické reakcie medzi antigénom a protilátkou použitú pre analýzu špecifickej látky. V prípade, že vzorka obsahuje ľudský hemoglobín v množstve 10 ng / ml a vyšším, dochádza k tvorbe červeno sfarbeného prúžku T ako indikátora pozitívne reakcie v pozícii testovacie. Ak vzorka stolice neobsahuje ľudský hemoglobín (alebo je ľudský hemoglobín prítomný v koncentrácii nižšej ako 10 ng / ml), červený prúžok sa neobjaví a výsledok je negatívny. Kontrolný prúžok C je prítomný vždy ako indikátor funkčnosti testu bez ohľadu na prítomnosť ľudského hemoglobínu vo vzorke.

Balenie

  • test

  • odberová skúmavka

  • návod na použitie

Upozornenie

Test je určený len na použitie pri diagnostike in vitro, na samovyšetrovanie. Skladujte pri teplote 4-30 ° C. Ihneď po rozbalení vykonajte testovanie. Pre získanie presných výsledkov dodržujte návod na použitie. Neotvárajte zatavenou fóliu, kým nie ste pripravení na vykonanie testu. Test je určený na jedno použitie.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

    Pre zobrazenie parametrov vyberte variant.

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
IVT IMUNO, s.r.o.

IVT IMUNO, s.r.o.

Hlavnou činnosťou IVT IMUNO je je výroba a poradenstvo v oblasti zdravotníckych prístrojov a zdravotníckych pomôcok. Firma je držiteľom certifikátou ISO 9001 a CE. Hlavnými produktami sú imunohematologická diagnostika na určovanie krvných skupín a rôzne rýchle diagnostické testy pre profesionálne použitie aj samotestovanie.

Všetky produkty IVT IMUNO, s.r.o.

Produkt je v kategóriách

Medplus
Doprava zadarmo
Kvalitné zabalenie a dodanie do druhého dňa. Zadarmo pri nákupe nad 79 €.
Medplus
Poradíme vám
O produktoch vieme skoro všetko a dokážeme poradiť nielen začínajúcim ordináciám.
Medplus
Od roku 2006
Sme spoľahlivý dodávateľ zdravotníckeho vybavenia pre súkromné ordinácie.
Medplus
Mimoriadny servis
Bezplatná linka, darčeky k objednávkam a ústretové riešenie všetkých situácií.
Medplus
Väčšina skladom
Široký výber z tisícky produktov skladom. Vďaka tomu ihneď odosielame.
Súbory cookie
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?
Viac informácií