menu

SPUSTILI SME PRE VÁS NOVÝ E-SHOP!

Registrujte sa a využite jeho výhody naplno. Ak ste registrovaným užívateľom z predchádzajúceho e-shopu, stačí si len obnoviť heslo TU.

Skinsan scrub N foam 0,2 l

Kód: ECO3083400
Výrobca: Ecolab s.r.o.

Antimikrobiálny umývací a dezinfekčný prostriedok vo forme peny, na ruky a pokožku. Podrobný popis

8 €
Skladom viac ako 5 ks
ks

Popis produktu

Antimikrobiálny čistiaci a dezinfekčný prostriedok na ruky a pokožku v tekutej forme alebo vo forme peny, ktorý spája šetrné umývanie s účinnou dezinfekciu.

Vhodný pre použitie na celé telo a na vlasy.

Skinsan scrub N je deklarovaný ako biocíd

Výhody pre užívateľa: široké spektrum antimikrobiálnej účinnosti s reziduálnym účinkom (až 24 hodín) vynikajúcu kožnú znášanlivosť nevyžaduje následný oplach - vhodný pre imobilných pacientov celotelová dekolonizácie pacienta vrátane vlasov hygienické umývanie rúk za 30 s s obsahom hydratačných a upokojujúcich kozmetických zložiek baktericídne, fungicídne (kvasinky) a obmedzene virucidné za 60 s Obsah účinných látok v 100 g výrobku: 0.9 g chlórhexidín-duglukonát 0,2 g didecyldimethylamonium-chlorid

Oblasť použitia: vo všetkých typoch zdravotníckych zariadeniach v penziónoch pre seniorov, domovoch dôchodcov, v ústavoch sociálnej starostlivosti vo výrobniach potravín pre prevádzky pedikúry, manikúry, holičstvá, kozmetiky, balneoprevádzky len na profesionálne použitie

Aplikácia: - Štandardné použitie priamo na pokožku a vlasy vo forme tekutej mycíemulze - U imobilných pacientov naneste penu na zvlhčenú utierku a aplikujet na pokožku a vlasy Pred použitím prečítajte priložené pokyny.

Používajte biocídny prípravok bezpečne. účinok (Koncentrát) Metóda Doba pôsobenia / expozícia Baktérie EN13727 30 sekúnd Kvasinky EN13624 60 sekúnd Obmedzená virucidné účinnosť DVV / RKI 60 sekúnd Hygienické umývanie rúk EN1499 30 sekúnd Pri používaní v súlade s deklarovaným určením nie je nutné používať žiadne osobné ochranné pomôcky.

Doba použiteľnosti: 36 mesiacov

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

  • Objem
    200 ml

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
Ecolab s.r.o.

Ecolab s.r.o.

Zdravšie pracovné prostredie. To je motto Ecolabu, ktorý už cez 20 rokov vyrába prostriedky pre hygienu a sanitáciu. Za tú dobu sa vyšvihol na jedničku vo svojom odbore. Dezinfekcia Ecolab plní v zdravotníctve zodpovednú úlohu. Personál aj pacientov chráni pred infekciami. Ecolab produkty zahŕňajú dezinfekciu rúk, nástrojov i povrchov. Medzi najvyhľadávanejšie výrobky patrí Ecolab Skinman Soft či Ecolab Silonda.

Všetky produkty Ecolab s.r.o.
Medplus
Doprava zadarmo
Kvalitné zabalenie a dodanie do druhého dňa. Zadarmo pri nákupe nad 79 €.
Medplus
Poradíme vám
O produktoch vieme skoro všetko a dokážeme poradiť nielen začínajúcim ordináciám.
Medplus
Od roku 2006
Sme spoľahlivý dodávateľ zdravotníckeho vybavenia pre súkromné ordinácie.
Medplus
Mimoriadny servis
Bezplatná linka, darčeky k objednávkam a ústretové riešenie všetkých situácií.
Medplus
Väčšina skladom
Široký výber z tisícky produktov skladom. Vďaka tomu ihneď odosielame.
Súbory cookie
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?
Viac informácií