menu
Úvod Výplne Fixačné cementy Bifix Temp - QuickMix striekačka 5 ml

Bifix Temp - QuickMix striekačka 5 ml

Kód: VOCO1055
Značka: VOCO

Duálne tuhnúci, priesvitný fixačný materiál na báze kompozitu. Podrobný popis

59,50 €
Nie je skladom
bal
Nákup tohto produktu sa umožňuje iba stomatologickým zariadeniam po predchádzajúcej registrácii.

Popis produktu

Balenie: 1x 5 ml + príslušenstvo

Bifix Temp kombinuje najlepšie estetiku a najjednoduchšie použitie a umožňuje tak teraz u provizórnych náhrad vzhľadovo dokonalé výsledky.
Translucentný a zubu podobný univerzálny odtieň sa ideálne prispôsobuje estetickým provizórnym náhradám, nepresvitá skrze nich a podporuje prirodzený vzhľad provizórneho ošetrenia.
Vďaka veľmi tenkej vrstve menšej ako 5 mikrometrov je možné provizórne náhrady upevňovať tak, že dokonale dosadnú a nie je nutné ich časovo náročné dokončovanie. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že duálnemu tuhnutiu napomáha to, že je materiál na báze kompozitu.

Materiál je možné spracovávať zhruba 90 sekúnd a počas ďalších 4 minút sa samovoľne vytvrdí. Dobu tuhnutia je možné skrátiť použitím polymerizačnej lampy, čo poskytuje lekárom flexibilitu práce.

Za účelom odstraňovania prebytkov je tu možné použiť techniku ​​tzv. "Spevňovacieho vytvrdnutia", čo znamená, že možno všetok prebytok materiálu ľahko vcelku odstrániť po krátkom pôsobení polymerizačnej lampy, ktorá materiál uvedie do elastického stavu. Všetky prípadné zvyšky materiálu sú zreteľne vidieť a ľahko sa odstránia, pretože ich univerzálny odtieň veľmi dobre vyniká na okolitých gingiválnych tkanivách.

Osvedčená striekačka QuickMix s miešacím hrotom typu 9 veľmi uľahčuje nanášanie materiálu Bifix Temp, pretože sa jeho zložky automaticky zmiešajú počas stláčania. Zabráni sa tak vzniku chýb, ako je chybné dávkovanie a premiešanie, ku ktorým dochádza pri ručnom miešaní. Krátky hrot vedie k malým stratám materiálu, čo znamená, že je v porovnaní s konkurenčnými výrobkami možné použiť jednu striekačku viackrát.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro odporúčame poradu s lekárom. Starostlivo si prečítajte informácie o výrobku a ak je súčasťou, tak aj návod na jeho použitie.

Klinická účinnosť zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro nemusí byť zaručená, lepšia alebo rovnocenná s účinnosťou inej liečby alebo inej zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro a jeho použitie môže byť spojené s rizikami.

V prípade porušenia zapečateného obalu tohto tovaru nie je z dôvodu ochrany zdravia alebo hygienických dôvodov možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

  • Druh tovaru
    Zdravotnícka pomôcka

Súbory na stiahnutie

Pre stiahnutie dokumentov je nutné prihlásiť sa. Ešte nie ste zaregistrovaní? Využite všetky výhody registrácie.

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
VOCO

VOCO

V službách stomatológie. Aj tak sa dá popísať VOCO. Rodinná firma vyrába dentálne prostriedky pre profylaktickú, zachovateľnú a protetickú stomatológiu. Vo svojom portfóliu má obľúbenú nanohybridnú výplň Voco Admira, provizórnu výplň Voco Clip F alebo ochranný lak Voco Bifluorid. Ide o výrobky, ktoré nájdete v ordináciách a laboratóriách takmer všetkých krajín sveta. Špecialisti po nich siahajú pre najvyššiu kvalitu s označením Made in Germany. Tú VOCO zaštiťuje vlastným výskumom a vývojom.

Všetky produkty VOCO

Produkt je v kategóriách

Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.