menu
Úvod Všetky články

Články

 • Akciové ponuky 🔥
  Akciová ponuka pre stomatológov
  Využite našu novú akciovú ponuku stomatologických potrieb s extra zľavovými dňami. Objednávky nad 250 € a viac od nás navyše dostanú darček podľa vlastného výberu.
 • Dezinfekcia 🧴
  Spôsoby sterilizácie lekárskych nástrojov a zdravotníckeho materiálu
  So sterilizáciou prichádzajú zdravotníci do kontaktu denne, a to primárne cez prácu s najrôznejšími nástrojmi a pomôckami. Je teda nevyhnutné dbať na zásady bariérovej starostlivosti a tie dôsledne dodržiavať. Tak, aby človek nevystavoval možnej nákaze seba ani pacientov. Poďme sa preto na tému pozrieť zblízka.
 • Dezinfekcia 🧴
  Dezinfekčné plány v zdravotníckych zariadeniach. Fakty, informácie a vzory
  Zdravotníctvo je exponovaným miestom možnej nákazy. Dezinfekčný poriadok pomáha podmienky na jej vznik a rozvoj obmedziť na minimum. Dá sa povedať, že je kľúčový pre udržanie vysokého štandardu hygieny a bezpečnosti ako pacientov, tak i personálu. Poďme si ho teda priblížiť.
 • Stomatológia 🦷
  Tajomstvo dokonalého úsmevu: bielenie zubov Opalescence
  Hľadáte účinný a bezpečný spôsob, ktorým dosiahnuť belší a žiarivejší chrup? Potom sú produkty Opalescence pre vás tým pravým. Poďme sa spoločne pozrieť na ich využitie ako v ordinácii, tak doma.
 • Dezinfekcia 🧴
  Dezinfekcia a starostlivosť o ruky – základ správnej hygieny v zdravotníctve
  Hygiena rúk predstavuje kľúčový prvok na prevenciu šírenia infekcií v zdravotníckych zariadeniach. V ambulanciách, v ktorých sa pacienti často striedajú, je nevyhnutná na obmedzenie rizika prenosu infekcií medzi pacientmi a zamestnancami. Poďme si preto priblížiť najdôležitejšie pravidlá správnej hygieny rúk v ambulancii lekára.
 • Stomatológia 🦷
  Inlaye, onlaye, overlaye: Všetko, čo potrebujete vedieť
  Inlaye, onlaye aj overlaye predstavujú veľmi diskutovanú tému. A to, ako medzi zubnými špecialistami, tak pacientmi, ktorí sa pripravujú na zhotovenie jednej z vyššie spomínaných čiastočných náhrad zubu. Poďme si teda tieto moderné a estetické riešenia zubných opráv priblížiť.
 • Dezinfekcia 🧴
  Ako na účinnú a šetrnú dezinfekciu nástrojov v zdravotníctve
  Správna dezinfekcia a manipulácia s ňou. To sú dva faktory, ktoré dokážu zásadným spôsobom predĺžiť životnosť rotačných aj manuálnych chirurgických nástrojov a ďalších lekárskych pomôcok. V článku vám ukážeme tri tipy, ako dezinfikovanie ľahko zvládnuť.
 • Ochranné pomôcky 🧤
  Zdravotnícke rukavice: na čo si dať pozor pri výbere
  Správna ochrana rúk je v zdravotníckych zariadeniach kľúčová. Čo je dobré vedieť, aby ste vybrali také jednorazové rukavice, ktoré personálu poskytnú skutočne spoľahlivú ochranu na mieru?
 • Dezinfekcia 🧴
  3 dôvody, prečo vymeniť postreky za dezinfekčné utierky
  Úsporné, zdraviu prospešné, ihneď pripravené na použitie, s rýchlou dobou účinnosti a širokým spektrom účinkov. Dezinfekčné utierky majú oproti dezinfekčným postrekom mnoho výhod, a preto ich uprednostňuje stále viac ordinácií. Spísali sme pre vás 3 praktické dôvody, prečo ich začať používať aj u vás.
 • Dezinfekcia 🧴
  4 kroky k správnej starostlivosti o odsávacie zariadenie
  Vyberáme vhodné dezinfekcie stomatologických nástrojov. Existujú 3 hlavné kritéria, ktorými je dobré sa pri výbere dezinfekcie odsávacieho zariadenia riadiť.
 • Vybavenie ordinácie 💺
  Zariaďujete gynekologickú ordináciu?
  Či modernizujete alebo pripravujte novú ordináciu, máme pre Vás riešenie.
 • Pozvánky a oznámenia 📑
  Oznámenie o nedostupnosti eshopu pre staršie systémy
  K 8. 6. 2021 príde k vypnutiu technicky zastaraných protokolov TLS zabezpečujúcich komunikáciu na Internete.