menu
Úvod O spoločnosti

O spoločnosti


Váš spoľahlivý dodávateľ zdravotníckych prostriedkov

Kolektiv Medplus


NAŠE HODNOTY

Neustále hľadáme možnosti, ako Vám byť nápomocný. Vieme totiž, že na kvalitnej kooperácii v zdravotníctve obzvlášť záleží.

Rýchle dodávanie – objednávky doručujeme čo najrýchlejšie. V tomto smere nechceme strácať čas. Preto spolupracujeme len s overenými dodávateľmi.

Lepší a lacnejší tovar – detailne sledujeme trh so zdravotníckymi potrebami. Každý deň, už viac ako 15 rokov. Dokážeme Vám tak ponúknuť kvalitné výrobky za dostupnú cenu.

✔ Produkty v súlade s legislatívou – naše oddelenie kvality dohliada na dodržiavanie pravidiel spojených s legislatívou. S tou Vám radi kedykoľvek pomôžeme.

✔ Kompletný chod zariadenia – vďaka širokému sortimentu pre Vás zaistíme všetok materiál – od zdravotníckych potrieb cez administratívu, až po prostriedky na upratovanie.

✔ Nadštandardná starostlivosť –  dotaz na produkt zodpovieme, poradíme, či  produkt zoženieme. Reklamácie riešime k Vašej spokojnosti. Pripomienky klientov si berieme k srdcu. Sme tak pre Vás zakaždým o trochu lepší.

 

NAŠA HISTÓRIA

Od zásobovania pár ordinácií po popredného dodávateľa

Písal sa rok 2006, keď sme začali predávať gynekologické vybavenie. Dvaja optimisti cez deň tovar zabezpečovali, po večeroch a nociach ho balili.

S dodávaným materiálom i našim prístupom boli klienti spokojní natoľko, že sme postupne mohli rozširovať sortiment, služby i svoje rady. Ku gynekologickým potrebám sa pridali potreby pre stomatológov, ostatné lekárske praxe a zdravotníkov.

Za tie roky sme prešli ohromnou premenou. Niečo, ale zostáva rovnaké – kvalita, spoľahlivosť a flexibilita, ktorú Vám ponúkame. I vďaka tomu sme došli, tak ďaleko. Posúďte sami.


Medplus v bodoch

  • Popredný dodávateľ v obore gynekologických a pôrodníckych pomôcok
  • Špička medzi dodávateľmi zdravotníckeho materiálu, potrieb a dezinfekcie
  • Dodávateľ najkvalitnejších materiálov značiek ako BBraunEcolab, Hartmann či Dürr Dental
  • Široký sortiment – gynekologické i stomatologické potreby a vybavenie, injekčné striekačky, dezinfekcia, rukavice, kancelárske potreby, kozmetika
  • Spolupráca s verejnými zariadeniami i súkromnými praxami a laboratóriami
  • Pôsobnosť v Česku, Poľsku, na Slovensku, v Rakúsku či Nemecku
  • Stabilný zamestnávateľ, ktorý sa z 2 ľudí rozrástol na 50 a stále rastie
 

NAŠI KLIENTI

Najdôležitejšou súčasťou príbehu ste vy

Naši zákazníci zo zdravotníckych oborov, firiem, škôl, neziskových organizácií, či širokej verejnosti. Všetkých si vás skutočne ceníme a sme úprimne vďační za vašu dlhodobú priazeň.

 

NAPÍŠME ĎALŠIU KAPITOLU SPOLU

Prezrite si ponuku    Kontaktujte nás