menu

SPUSTILI SME PRE VÁS NOVÝ E-SHOP!

Registrujte sa a využite jeho výhody naplno. Ak ste registrovaným užívateľom z predchádzajúceho e-shopu, stačí si len obnoviť heslo TU.
Úvod O spoločnosti

O spoločnosti


Logo MedplusMedplus s.r.o. je dodávateľom zdravotníckeho materiálu, pomôcok, zdravotníckych potrieb a dezinfekcie pre medicínske zariadenia, súkromné ordinácie a laboratória i nemocnice v celej Slovenskej republike, v Česku a v Poľsku.

Naša spoločnosť pôsobí na európskom trhu od roku 2009 a za túto relatívne krátku dobu si už dokázala vybudovať pevnú pozíciu medzi konkurenciou. Vďaka osobným skúsenostiam a sieti spoľahlivých dodávateľov sme schopní ponúkať veľmi širokú škálu zdravotníckych produktov.

Našu hlavnú klientelu tvoria v súčasnosti najmä stáli odberatelia v odbore gynekológia a pôrodníctvo. V tomto odbore sme vďaka trvalej spokojnosti našich klientov ich stabilným partnerom a jednotkou na trhu!

Ponúkame špičkové zdravotnícke materiály renomovaných tuzemských i zahraničných výrobcov za výhodné ceny. Dezinfekčné potreby napríklad od spoločností Bochemie, Ecolab, BBraun, Schülke&Mayr, Dürr Dental a ďalších, vrátane odborného poradenstva.

Prioritou pre nás aj našich klientov sú krátke dodacie lehoty všetkého objednaného zdravotníckeho materiálu ku klientom. Čas, totiž v zdravotníctve hrá jednu z hlavných úloh!

Všetkými dostupnými prostriedkami sa snažíme neustále skvalitňovať naše služby. Detailné monitorovanie trhu so zdravotníckymi pomôckami a potrebami, nám umožňuje neustále ponúkať produkty najvyššej kvality za primeranú cenu. Sme otvorení potrebám a pripomienkam svojich klientov. Spokojný klient je totiž základným stavebným kameňom pre úspech. A úspech v našom prípade znamená kvalitnejší a lacnejší materiál pre zdravotnícky personál - pre našich klientov - pre Vás.

Ak na týchto stránkach nenájdete všetky informácie, ktoré potrebujete, prípadne máte konkrétnu otázku, neváhajte nás prosím kontaktovať na telefónom čísle: +421 902 411 673 alebo emailom: info@medplus.sk.
Súbory cookie
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?
Viac informácií