menu
Úvod Profylaxia a detská profylaxia Afty Gum AftaClear gél, 10 ml
Akciová cena

Gum AftaClear gél, 10 ml

Kód: G2400IGB
Značka: GUM

Okamžité utíšenie bolesti a rýchle hojenie. Podrobný popis

7,45 €
7,10 €
-5 %
Skladom 3 ks
ks

Popis produktu

GUM AftaClear gél, univerzálna starostlivosť pre okamžité utíšenie bolesti a rýchle hojenie vriedkov v ústach (aftov), ​​ortodontických odrenín, podráždenie od zubnej náhrady, drobných popálenín a lézií v ústach. Vriedky alebo malé pľuzgieriky v ústach sú veľmi nepríjemné. Ovplyvňujú koncentráciu, prehĺtanie a rozprávanie. Prispievajú k podráždeniu a stresu, narúšajú náš bežný deň a ovplyvňujú naše pohodlie. Každý vriedok v ústach zvyšuje stimuláciu nervov na jedlo, nápoje, vzduch, sliny, čo prináša bolesť a spomaľuje hojenie. Najlepšou ochranou je prevencia a izolácia pred vonkajšími vplyvmi.

Vlastnosti a výhody:

  • Vďaka jedinečnej formule účinných látok prírodného pôvodu je postihnutá oblasť ochránená pred pôsobením vonkajších vplyvov a urýchľuje úľavu od bolesti.
  • Film vytvára prirodzenú bariéru, ktorá urýchľuje prirodzené hojenie, nepríjemné pocity sa rýchlo zmierňujú a vriedky sa uzdravujú prirodzenou a bezpečnou cestou.
  • Neobsahuje alkohol a nedráždi.
  • Nespôsobuje štípanie, pálenie, znecitlivenie alebo suchosť v ústach.
  • Gél je vhodný na akútnu liečbu bolestivých áft, odrenín od strojčeka, otlakov od zubnej náhrady, pocitov pálenia a lézií v ústach.

Použitie:

  • Aplikujte 2 x – 3 x denne po jedle, pokiaľ je treba aj viackrát, a to po dobu jedného týždňa alebo do odznenia symptómov.

Zloženie:

Sorbitol Aqua, Propanediol (Zemea), Aqua, Propylene Glycol, Polycarbophil (Noveon AA-1 USP), Mucosave FG (Maltodextrín, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europae Leaf extract), Sodium Hydroxide, Taurine, PVP , Geogard Ultra (Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate), Xylitol, Sodium Hyaluronate, SymRelief (Bisabolol, Zingiber Officinale root extract), Sucralose, Aróma, Stevia Rebaudiana extract, Colourants (CI 19140,

Balenie:

  • 10 ml tuba.

V prípade porušenia zapečateného obalu tohto tovaru nie je z dôvodu ochrany zdravia alebo hygienických dôvodov možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
GUM

GUM

GUM je najstaršia značka, ktorá uviedla kompletnú radu produktov pre starostlivosť o ústnu dutinu. Spadá pod firmu Sunstar. Tú v roku 1932 založil Kunio Kaneda. A práve jej vďačíme za zubnú pastu v tube, ktorá nahradila pastu v prášku. Sunstar Gum ponúka klinicky overené produkty ústnej hygieny. Zubné pasty, klasické, elektrické aj medzizubné kefky GUM sú obľúbené po celom svete. GUM Paroex je snáď najznámejší ústny výplach na ďasná. Firma zároveň skúma väzby medzi chorobami ďasien a chorobami ako mŕtvica.

Všetky produkty GUM
Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.