menu

Rubber Dam Set- sada na kofferdam

Kód: CER192
Výrobca: CERKAMED PHH

Veľká sada na kofferdam. Podrobný popis

377 €
Skladom 1 ks
ks

Popis produktu

Táto kofferdamová sada je určená na izoláciu pracovného priestoru počas zubného ošetrenia. Umožňuje umiestniť kofferdam blanu do ústnej dutiny v správnej polohe pomocou vhodných pomôcok.

Vlastnosti a výhody:

  • Ideálne pre výučbu používania kofferdamu pri stomatologických výkonoch.
  • Sada obsahuje základné nástroje potrebné na prácu s kofferdamom a bohaté príslušenstvo: profilovaný gumový rám – veľkosť S, M, L sponové kliešte na umiestnenie svoriek s odporom proti otvoreniu, dierovacie kliešte s funkciou nastavenia priemeru otvoru a sadu spôn s vysokou elasticitou s tvarovou pamäťou.
  • Rámy stabilizujú natiahnutú kofferdam blanu tak, aby chránili mäkké tkanivá.
  • Na nasadzovanie a odoberanie svoriek sa používajú kliešte s odolnosťou proti otvoreniu.
  • Na vyrezanie otvorov v gumovej blane sa používajú dierovacie kliešte, na ktorých je možné nastaviť priemer otvoru tak, aby zodpovedal zubu, ktorý je ošetrovaný. Dierovacie kliešte majú 6 otvorov s rôznym priemerom. Na izoláciu anterior alebo premolárov použite otvory s malým priemerom. Na izolovanie molárových zubov by sa mali použiť väčšie otvory.
  • Spony sa používajú na stabilizáciu kofferdamu vo vnútri ústnej dutiny.

Balenie:

  • 1 ks dierovacie kliešte, 1 ks sponové kliešte, 3 ks nerezový rám (veľkosť S, M, L), 1 ks Rubber-dam organizér - základňa pre matrice, 1 *sada spôn 10 ks (č. 3, 5, W8A, 1 , 13A, 210, 212, 27, 29, 00) *.

* Spona pre premolárové zuby dolnej čeľuste (č. 3), spona pre veľké horné moláre. Spona zodpovedá zakriveniu ďasien (č. 5), spona pre korene molárov (č. W8A), spona pre dolné pravé moláre a horné ľavé moláre (č. 12A), spona pre dolné ľavé moláre alebo horné pravé moláre (č. 13A), spona pre malý a veľký oblúk, spona pre frontálny úsek (č. 210), ploché hrany spony, pre frontálny úsek (č. 212), zaoblená spona pre premoláre (č. 27), zaoblená a plochá spona pre premoláre (č. 29 ), malé oblúky a krídelká pre predné a malé premoláre (č. 00).

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
CERKAMED PHH

CERKAMED PHH

Cerkamed je poľský výrobca dentálnych materiálov vysokej kvality. Tie dodáva do viac ako 100 krajín sveta. Značka sa zameriava najmä na materiály pre endodonciu a konzervatívnu stomatológiu. V jej ponuke objavíte aj endodontické nástroje a pomocné príslušenstvo. Vyhľadávané sú najmä biokompatibilné zmesi pre plnenie a rekonštrukciu kořenových kanálikov Bio MTA Cerkamed. Medzi obľúbený tovar patrí tiež Edta Cerkamed, roztok k vysušení kanálikov.

Všetky produkty CERKAMED PHH
Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.