menu

Rubber Dam Set- sada na kofferdam

Kód: CER192

Veľká sada na kofferdam. Podrobný popis

499,90 €
484 €
-3 %
Skladom 1 ks
ks

Popis produktu

Táto kofferdamová sada je určená na izoláciu pracovného priestoru počas zubného ošetrenia. Umožňuje umiestniť kofferdam blanu do ústnej dutiny v správnej polohe pomocou vhodných pomôcok.

Vlastnosti a výhody:

  • Ideálne pre výučbu používania kofferdamu pri stomatologických výkonoch.
  • Sada obsahuje základné nástroje potrebné na prácu s kofferdamom a bohaté príslušenstvo: profilovaný gumový rám – veľkosť S, M, L sponové kliešte na umiestnenie svoriek s odporom proti otvoreniu, dierovacie kliešte s funkciou nastavenia priemeru otvoru a sadu spôn s vysokou elasticitou s tvarovou pamäťou.
  • Rámy stabilizujú natiahnutú kofferdam blanu tak, aby chránili mäkké tkanivá.
  • Na nasadzovanie a odoberanie svoriek sa používajú kliešte s odolnosťou proti otvoreniu.
  • Na vyrezanie otvorov v gumovej blane sa používajú dierovacie kliešte, na ktorých je možné nastaviť priemer otvoru tak, aby zodpovedal zubu, ktorý je ošetrovaný. Dierovacie kliešte majú 6 otvorov s rôznym priemerom. Na izoláciu anterior alebo premolárov použite otvory s malým priemerom. Na izolovanie molárových zubov by sa mali použiť väčšie otvory.
  • Spony sa používajú na stabilizáciu kofferdamu vo vnútri ústnej dutiny.

Balenie:

  • 1 ks dierovacie kliešte, 1 ks sponové kliešte, 3 ks nerezový rám (veľkosť S, M, L), 1 ks Rubber-dam organizér - základňa pre matrice, 1 *sada spôn 10 ks (č. 3, 5, W8A, 1 , 13A, 210, 212, 27, 29, 00) *.

* Spona pre premolárové zuby dolnej čeľuste (č. 3), spona pre veľké horné moláre. Spona zodpovedá zakriveniu ďasien (č. 5), spona pre korene molárov (č. W8A), spona pre dolné pravé moláre a horné ľavé moláre (č. 12A), spona pre dolné ľavé moláre alebo horné pravé moláre (č. 13A), spona pre malý a veľký oblúk, spona pre frontálny úsek (č. 210), ploché hrany spony, pre frontálny úsek (č. 212), zaoblená spona pre premoláre (č. 27), zaoblená a plochá spona pre premoláre (č. 29 ), malé oblúky a krídelká pre predné a malé premoláre (č. 00).

V prípade porušenia zapečateného obalu tohto tovaru nie je z dôvodu ochrany zdravia alebo hygienických dôvodov možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus

Súvisiaci tovar

CERKAMED PHH

CERKAMED PHH

Cerkamed je poľský výrobca dentálnych materiálov vysokej kvality. Tie dodáva do viac ako 100 krajín sveta. Značka sa zameriava najmä na materiály pre endodonciu a konzervatívnu stomatológiu. V jej ponuke objavíte aj endodontické nástroje a pomocné príslušenstvo. Vyhľadávané sú najmä biokompatibilné zmesi pre plnenie a rekonštrukciu koreňových kanálikov Bio MTA Cerkamed. Medzi obľúbený tovar patrí tiež Edta Cerkamed, roztok k vysušení kanálikov.

Všetky produkty CERKAMED PHH
Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.