Náš sortiment

Braun Oral-B PRO 750 3D White zubní kartáček PINK

Model:
1857
Výrobca: Oral-B
Cena vr. DPH : 48.90€

Vybraný produkt z bonus obchodu uveďte do komentára k Vašej objednávke, kde prosím uveďte akú čiastku zo svojho bonusu si prajete uplatniť na Vami zvolený produkt. Ak nepoznáte stav svojho bonus konta, dozviete sa všetko potrebné na našej bezplatnej linke, popr. u svojho obchodného zástupcu. Výšku svojho bonusu zistíte aj z poslednej faktúry, kde je to uvedené na jej spodnej časti.

Zubná kefka Oral B Genius Pro 8900Cross aktion 1+1

Balenie s dvoma kefkovými telami, tromi hlavicami držiakom na mobilný telefón je spoľahlivou výbavou. Inovovaná elektrická kefka so senzorom tlaku a možnosťou prepojenia s aplikáciami vo Vašom mobilnom telefóne, poteší aj osoby so záľubou k moderným technológiam.

Kefla je vybavená krúžkom SmartRing, ktorý mení svoju farbu podľa toho ako si čistíte zuby. Prostredníctvom SmartRing dostává informácie od senzoru tlaku, časovača a taktiež prepojenie kefky s Vaším mobilným telefónom.

Kefka má 5 režimov čistenia: Daily Clean – režim pre každodenné čistenie;  Sensitive – jemné, ale dôkladné čistenie citlivých oblastí; Whitening – výnimočné leštenie zubov pre príležitostné alebo každodenné použitie; Gum Care – jemná masáž ďasien; Pro-Clean – režim pre intenzívne 3D čistenie.

Pomocou bluetooth spárujete kefku s vaším telefónom, získáte úplne nové možnosti ako sledovať vašu zubnú hygienu v reálnom čase už behom čistenia. Špeciálna aplikácia Oral-B App, ktorá je dostupná pre Apple a Android môžete mať prehľad o priebehu čistenia. Kefka už má aj senzor snímania pozície kefky, preto pri čistení už nevynecháte ani jeden zub.

Zažite čistiacu silu najprepracovanejšej kefky CrossAction. Čistiace štetinky majú rôznu dĺžku a sú zostavené v rôznych uhloch, vďaka čomu  vyčistia väčšiu plochu zubu a dosiahnú ďalej do medzizubných priestorov.

Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčastnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (až 8 800 čistiacich pohybov za minútu a 40 000 pulzácií v porovnaní so 600 u manuálnej zubnej kefky). Štetinky kefky oscilujú dovnútra a von, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili plak. Pulzy narušia štruktúru usadeného plaku a rotačný pohyb ich potom rýchlejšie odstráni. Zároveň kefka jemne pracuje, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná. 

K podpore optimálného čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Pokým na zubnú kefku príliš zatlačíte, rozsvieti sa krúžok SmartRing, ktorý Vás upozorní, aby ste tlak znížili. Okrem toho počujete behom čistenia zubov taktiež iný zvuk. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vaších zubov.

Zubní lekári doporučujú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač Vám zvukom v 30sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďaľšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istý, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.

Kefka sa vďala novej Lithium-ionovej batérii rýchlejšie nabíja a vydrží v prevádzke až 12 dní pri čistení zubov 2x denne po dvoch minutách. Stav batérie môžete sledovať vďaka indikátoru nabíjania.

Balenie obsahuje 2x telo kefky Braun Oral-B Genius 8900, 1x čistiacu hlavicu CrossAction, 1x čistiacu hlavicu Sensitive, 1x čistiacu hlavicu 3D white, 1x nabíjačku, 1x úložisko pre kefkové hlavice, 1x držiak na mobilný telefón, 1x luxusné cestovné pouzdro.

Žiadne súbory na stiahnutie
Ďalšie obľúbené položky
Injekčná ihla BD, 100 ks
2.90€ 2.10€
Množstvo:  
detail
BIODERMA ATODERM krém na ruky, 50 ml
6.50€ 5.50€
Množstvo:  
detail
Mydlo tekuté LAVON 5l
5.00€
Množstvo:  
detail
Septoderm  V s rozprašovačom 500ml
9.50€ 7.90€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner