menu

Rubber-Dam Liquid 1,2 ml

Kód: M54977

Svetlom tuhnúci kofferdamový roztok. Podrobný popis

8,20 €
Skladom viac ako 20 ks
ks

Popis produktu

Svetlom tuhnúci kofferdamový roztok.

Svetlom tuhnúci Rubber-dam je tekutina formulovaná predovšetkým pre ochranu ďasien pri stomatologickom ošetrení ako napr. bielenie, leptanie, mikroabrázia, pieskovanie, apod.

 • Lepšia kvalita práce
 • Výborná ochrana mäkkých tkanív
 • Široké možnosti použitia

  Obsah balenia: 1,2 ml prípravku + aplikátory

  Návod na pouzitie:


  Očistite si vysušte ďasno. Pri použití vhodných nástrojov imobilizujte pery jazyk, aby sa zabránilo kontaktu s kvapalinou. Vyberte poistku striekačky nainštalujte priložený jednorazový aplikátor. Naneste RUBBER-DAM LIQUID pozdĺž aplikačnej oblasti 4-6 mm širokú a hrubú cca 1,5-2 mm. Ak je to možné, dostante  RUBBER-DAM do medzizubného priestoru. Vytvrdzujte svetlom po dobu 15 sekúnd pri použití polymerizácie. Preveďte proces vytvrdnutia rovnomerne. Potom, pokračujte v zubnom ošetrení. Po dokončeni ošetrenia  zdvihnite polymerizovaný RUBBER- DAM tekutinu pomocou prístroja na oboch stranách, a odstránte .

  Bezprostredne po použiti odtiahnite piest nasunte originálny uzáver na striekačku, aby sa zabránilo polymerizácii produktu v injekčnej striekačke. Produkt je určený pre opätovné použitie, pričom aplikátor je určený pre jedno použitie. Opätovné použitie rovnakého aplikátora môže spôsobiť riziko sekundárnej infekcie.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro odporúčame poradu s lekárom. Starostlivo si prečítajte informácie o výrobku a ak je súčasťou, tak aj návod na jeho použitie.

Klinická účinnosť zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro nemusí byť zaručená, lepšia alebo rovnocenná s účinnosťou inej liečby alebo inej zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro a jeho použitie môže byť spojené s rizikami.

V prípade porušenia zapečateného obalu tohto tovaru nie je z dôvodu ochrany zdravia alebo hygienických dôvodov možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

 • Balenie
  1,2 ml
 • Druh tovaru
  Zdravotnícka pomôcka

Súbory na stiahnutie

Pre stiahnutie dokumentov je nutné prihlásiť sa. Ešte nie ste zaregistrovaní? Využite všetky výhody registrácie.

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus

Súvisiaci tovar

CERKAMED PHH

CERKAMED PHH

Cerkamed je poľský výrobca dentálnych materiálov vysokej kvality. Tie dodáva do viac ako 100 krajín sveta. Značka sa zameriava najmä na materiály pre endodonciu a konzervatívnu stomatológiu. V jej ponuke objavíte aj endodontické nástroje a pomocné príslušenstvo. Vyhľadávané sú najmä biokompatibilné zmesi pre plnenie a rekonštrukciu koreňových kanálikov Bio MTA Cerkamed. Medzi obľúbený tovar patrí tiež Edta Cerkamed, roztok k vysušení kanálikov.

Všetky produkty CERKAMED PHH
Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.