menu

Rubber-Dam Liquid Mega Pack 4 x 1,2 ml

Kód: M54977BAL
Výrobca: CERKAMED PHH

Svetlom tuhnúci kofferdamový roztok. Podrobný popis

21 €
Skladom viac ako 20 bal
bal

Popis produktu

Svetlom tuhnúci kofferdamový roztok.

Svetlom tuhnúci Rubber-dam je tekutina formulovaná predovšetkým pre ochranu ďasien pri stomatologickom ošetrení ako napr. bielenie, leptanie, mikroabrázia, pieskovanie, apod.

 • Lepšia kvalita práce
 • Výborná ochrana mäkkých tkanív
 • Široké možnosti použitia

  Obsah balenia: 4 x 1,2 ml prípravku + aplikátory

  Návod na pouzitie:


  Očistite si vysušte ďasno. Pri použití vhodných nástrojov imobilizujte pery jazyk, aby sa zabránilo kontaktu s kvapalinou. Vyberte poistku striekačky nainštalujte priložený jednorazový aplikátor. Naneste RUBBER-DAM LIQUID pozdĺž aplikačnej oblasti 4-6 mm širokú a hrubú cca 1,5-2 mm. Ak je to možné, dostante  RUBBER-DAM do medzizubného priestoru. Vytvrdzujte svetlom po dobu 15 sekúnd pri použití polymerizácie. Preveďte proces vytvrdnutia rovnomerne. Potom, pokračujte v zubnom ošetrení. Po dokončeni ošetrenia  zdvihnite polymerizovaný RUBBER- DAM tekutinu pomocou prístroja na oboch stranách, a odstránte .

  Bezprostredne po použiti odtiahnite piest nasunte originálny uzáver na striekačku, aby sa zabránilo polymerizácii produktu v injekčnej striekačke. Produkt je určený pre opätovné použitie, pričom aplikátor je určený pre jedno použitie. Opätovné použitie rovnakého aplikátora môže spôsobiť riziko sekundárnej infekcie.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro odporúčame poradu s lekárom. Starostlivo si prečítajte informácie o výrobku a ak je súčasťou, tak aj návod na jeho použitie.

Klinická účinnosť zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro nemusí byť zaručená, lepšia alebo rovnocenná s účinnosťou inej liečby alebo inej zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro a jeho použitie môže byť spojené s rizikami.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

 • Balenie
  Mega Pack 4 x 1,2 ml
 • Druh tovaru
  Zdravotnícka pomôcka

Súbory na stiahnutie

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
CERKAMED PHH

CERKAMED PHH

Cerkamed je poľský výrobca dentálnych materiálov vysokej kvality. Tie dodáva do viac ako 100 krajín sveta. Značka sa zameriava najmä na materiály pre endodonciu a konzervatívnu stomatológiu. V jej ponuke objavíte aj endodontické nástroje a pomocné príslušenstvo. Vyhľadávané sú najmä biokompatibilné zmesi pre plnenie a rekonštrukciu kořenových kanálikov Bio MTA Cerkamed. Medzi obľúbený tovar patrí tiež Edta Cerkamed, roztok k vysušení kanálikov.

Všetky produkty CERKAMED PHH
Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.