menu
Úvod Dezinfekcia Dezinfekcia na povrchy Virofex systémové balenie 10 x 0,8 ml + prázdna fľaša

Virofex systémové balenie 10 x 0,8 ml + prázdna fľaša

Kód: VIR0001
Výrobca: Topdental

Povrchová dezinfekcia (systémové balenie). Podrobný popis

52 €
Nie je skladom
ks

Popis produktu

Širokospektrálna bezalkoholová povrchová dezinfekcia.

Virofex je unikátny a komplexný bezalkoholový dezinfekčný prostriedok aj pre vyšší stupeň dezinfekcie a dezinfekciu povrchov neinvazívnych lekárskych nástrojov a prístrojov.

- Je špeciálne vyvinutý pre použitie v medicínskych a dentálnych odboroch.

- Zásobník náplní je unikátne zariadenie na dávkovanie a uchovanie náhradných náplní v čistote. Povrch zásobníka bol ošetrený materiálom Biomaster, ktorý je aktívny proti baktériám.

Dezinfekcia Virofex je vyrobená z piatich účinných látok, vďaka ktorým je širokospektrálny - ABB1CTMV - a jej využitie je všestranné.

Vzhľadom na skutočnosť, že sa jedná o bezalkoholovú dezinfekciu, ju tak môžete použiť na všetky povrchy, vr. najnovších materiálov, ako je Corian od DuPontu apod.

Dezinfekciu Virofex je možné tiež použiť ako dezinfekciu pre vyšší stupeň dezinfekcie u takýchto nástrojov, kde je sterilizácia vylúčená. Vďaka zastúpeniu piatich účinných látok by nebolo treba túto dezinfekciu striedať kvôli rezistencii, avšak naše zákony toto stále nariaďujú. Len pre invazívne nástroje je použitie tejto dezinfekcie zakázané.

Príprava dezinfekcie je veľmi jednoduchá a nedochádza pri nej ani k postriekaniu kože, ani k prípadnému rozliatiu pri prelievaní a pod

. Na zriedenie koncentrátu sa používa pitná voda - Vy ju tak nemusíte skladovať v objemných kanistroch a platiť za jej dopravu.

Dezinfekciu pripravíte počas jednej minúty. Po aktivácii dezinfekcie je možné ju používať až neuveriteľných 12 mesiacov. 5 litrov dezinfekcie Virofex váži v koncetrátu iba 0,5 kg !!! Cca 4,5 kg tvorí pitná voda z vášho kohútika.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro odporúčame poradu s lekárom. Starostlivo si prečítajte informácie o výrobku a ak je súčasťou, tak aj návod na jeho použitie.

Klinická účinnosť zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro nemusí byť zaručená, lepšia alebo rovnocenná s účinnosťou inej liečby alebo inej zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro a jeho použitie môže byť spojené s rizikami.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

  • Druh tovaru
    Zdravotnícka pomôcka

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
Topdental

Topdental

Britská spoločnosť Topdental poskytuje komplexný rad vysoko kvalitných a cenovo dostupných spotrebných produktov pre zubné ambulancie už od roku 2001. Výrobné a skladové zariadenia s vynikajúcimi geografickými väzbami na miestne dopravné siete zaisťuje, že majú úplnú kontrolu od výroby až po dodanie konečnému užívateľovi.

Všetky produkty Topdental

Produkt je v kategóriách

Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.