Vyšetrovacie rukavice latexové SafeTouch Connect Vitals, jemný púder, veľ. S, 100 ks
https://www.medplus.sk/vysetrovacie-rukavice-latexove-safetouch-connect-vitals-jemny-puder-vel-s-100-ks/ Vyšetrovacie rukavice nesterilné, jemne pudrované.Vyšetrovacie rukavice nesterilné, jemne pudrované. Podrobný popis
Popis produktu
Rukavice jednorazové, jemne pudrované od najväčšieho svetového dodávateľa. Jemné prevedenie pre lepší komfort a prirodzený pocit, veľmi odolné proti pretrhnutiu. Zosilnená manžeta uľahčuje navliekanie.
100 ks v balení.
Pred použitím zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro odporúčame poradu s lekárom. Starostlivo si prečítajte informácie o výrobku a ak je súčasťou, tak aj návod na jeho použitie.
Klinická účinnosť zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro nemusí byť zaručená, lepšia alebo rovnocenná s účinnosťou inej liečby alebo inej zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro a jeho použitie môže byť spojené s rizikami.
V prípade porušenia zapečateného obalu tohto tovaru nie je z dôvodu ochrany zdravia alebo hygienických dôvodov možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní.
Parametre
-
MateriálLatexové púdrované
-
Veľkosť rukavícS
-
Druh tovaruZdravotnícka pomôcka
Nákup po telefóne
Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.
0800 601 433Všeobecná linka
0800 800 441Stomatologická linka
alebo info@medplus.sk
