Náš sortiment

Vnútromaternicové telisko Flexi-T+ 300

Model:
128022
Výrobca: Prosan - Flexi
Cena vr. DPH : 17.90€
Vnútromaternicové telieska predávame len poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a lekárňam.
 
Flexi-T je vnútromaternicové teliesko vyrobené z polypropylénu zmiešaného so síranom bárnatým, ktorý spôsobuje jeho viditeľnosť pre RTG zariadenie. Rozmery Flexi-T + 300 / + 380 sú 32 mm (dĺžka) a 28 mm (šírka). Okolo osi je ovinutý medený drôt najvyššej čistoty (99,9%) s priemerom 0,3 mm. U Flexi-T (+) 300 drôt poskytuje plochu 300 mm2. Na os je upevnená plastová niť bez uzla. Polypropylénová trubička zavádzača má priemer len 3,5 mm a Flexi-T preto môže byť použitý aj pre ženy s úzkym endocervikálním kanálom. Jednoduchá metóda zavádzania jednou rukou nevyžaduje piest. Za účelom indikácia hĺbky zavedenia vzhľadom k dĺžke krčka maternice (ktorú je potrebné určiť pred zavádzaním) má trubička zavádzača stupnicu v centimetroch a je špeciálne označený v dĺžke 4 cm, 7 cm a 10 cm. Tieto značky a cervikálny zarážka umožňujú lekárovi určiť, kedy teliesko prešlo krčkom maternice a dosiahlo maternicového fundusu. Design telieska Flexi-T je založený na údajoch, získaných počas rozsiahlych meraní priečnych a Pozdĺžne rozmery maternicových dutín in vivo u tisícov plodných žien každého veku a všetkých paritných skupín, čo viedlo k optimálnej kompatibilite. Tvar Flexi-T zamedzuje dráždenie sliznice maternice, zabezpečuje stabilné umiestnenie telieska u fundu a predchádza jeho vypudenie.
 
INDIKÁCIE Flexi-T + 300 / + 380; Vnútromaternicové antikoncepčné teliesko pre uni- a multipar. Tiež pre postkoitálnej intercepcie.
 
 
DOBA ZAVÁDZANIE Flexi-T možno zaviesť v ľubovoľný deň menštruačného cyklu, však zavádzanie počas menštruácie má nasledujúce výhody: (a) pravdepodobnosť tehotenstva je najnižšia; (B) zavádzanie je jednoduché a možno predísť ďalšiemu krvácaniu. Postkoitálnej zavedenie na účel intercepcie sa odporúča do piatich dní po styku.
Popôrodné zavedenie je možné vykonať po 6 - 8 týždňoch alebo je ho možné odložiť do doby, kedy je ukončené zavinutie maternice. Ak je zavinutie podstatne oneskorí, zvážte možnosť počkať so zavedením Flexi-T 12 týždňov. V prípade obtiažneho zavedenia a / alebo nezvyčajné bolesti či krvácanie počas zavádzania, je nutné okamžite vykonať fyzické vyšetrenie a ultrazvuk na vylúčenie perforácie.
Po terapeutickom abortu v prvom trimestri môže byť teliesko Flexi-T spravidla zavedené okamžite.
 
DĹŽKA POUŽITIE Výmena telieska Flexi-T za nové sa odporúča po piatich rokoch. Nové teliesko Flexi-T môže byť zavedené okamžite po odstránení starého.
 
Pozrite sa na inštruktážne video: https://www.youtube.com/watch?v=jC1WJ1xu4Cg&feature=youtu.be
 
Žiadne súbory na stiahnutie
Ďalšie obľúbené položky
Injekčná ihla BD, 100 ks
2.90€ 2.30€
Množstvo:  
detail
Septoderm  V s rozprašovačom 500ml
9.50€ 8.20€
Množstvo:  
detail
Mydlo tekuté LAVON 5l
5.00€
Množstvo:  
detail
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie
banner
banner