menu
Úvod Gynekológia Vnútromaternicové telieska Vnútromaternicové teliesko Flexi-T +380, 1 ks

Vnútromaternicové teliesko Flexi-T +380, 1 ks

Kód: 138022

Vnútromaternicové teliesko vyrobené z polypropylénu zmiešaného so síranom barnatým. Podrobný popis

17,90 €
Skladom viac ako 20 ks
ks
Nákup tohto produktu umožňuje iba zdravotníckym zariadeniam.

Popis produktu

Vnútromaternicové telieska predávame len poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a lekárňam.
Flexi-T je vnútromaternicové teliesko vyrobené z polypropylénu zmiešaného so síranom bárnatým, ktorý spôsobuje jeho viditeľnosť pre RTG zariadenie.
Rozmery Flexi-T + 300 / + 380 sú 32 mm (dĺžka) a 28 mm (šírka). Okolo osi je ovinutý medený drôt najvyššej čistoty (99,9%) s priemerom 0,3 mm. U Flexi-T + 380 má drôt a dva medené goliere s čistotou 99,9% na priečnych ramienkach, čo vytvára plochu 380 mm2. Na os je upevnená plastová niť bez uzla. Polypropylénová trubička zavádzača má priemer len 3,5 mm a Flexi-T preto môže byť použitý aj pre ženy s úzkym endocervikálním kanálom. Jednoduchá metóda zavádzania jednou rukou nevyžaduje piest. Za účelom indikácia hĺbky zavedenia vzhľadom k dĺžke krčka maternice (ktorú je potrebné určiť pred zavádzaním) má trubička zavádzača stupnicu v centimetroch a je špeciálne označený v dĺžke 4 cm, 7 cm a 10 cm. Tieto značky a cervikálny zarážka umožňujú lekárovi určiť, kedy teliesko prešlo krčkom maternice a dosiahlo maternicového fundusu. Design telieska Flexi-T je založený na údajoch, získaných počas rozsiahlych meraní priečnych a Pozdĺžne rozmery maternicových dutín in vivo u tisícov plodných žien každého veku a všetkých paritných skupín, čo viedlo k optimálnej kompatibilite. Tvar Flexi-T zamedzuje dráždenie sliznice maternice, zabezpečuje stabilné umiestnenie telieska u fundu a predchádza jeho vypudenie.
INDIKÁCIE Flexi-T + 300 / + 380; Vnútromaternicové antikoncepčné teliesko pre uni- a multipar. Tiež pre postkoitálnej intercepcie.
DOBA ZAVÁDZANIE Flexi-T možno zaviesť v ľubovoľný deň menštruačného cyklu, však zavádzanie počas menštruácie má nasledujúce výhody: (a) pravdepodobnosť tehotenstva je najnižšia; (B) zavádzanie je jednoduché a možno predísť ďalšiemu krvácaniu. Postkoitálnej zavedenie na účel intercepcie sa odporúča do piatich dní po styku. Popôrodné zavedenie je možné vykonať po 6 - 8 týždňoch alebo je ho možné odložiť do doby, kedy je ukončené zavinutie maternice. Ak je zavinutie podstatne oneskorí, zvážte možnosť počkať so zavedením Flexi-T 12 týždňov. V prípade obtiažneho zavedenia a / alebo nezvyčajné bolesti či krvácanie počas zavádzania, je nutné okamžite vykonať fyzické vyšetrenie a ultrazvuk na vylúčenie perforácie. Po terapeutickom abortu v prvom trimestri môže byť teliesko Flexi-T spravidla zavedené okamžite.
DĹŽKA POUŽITIE Výmena telieska Flexi-T za nové sa odporúča po piatich rokoch. Nové teliesko Flexi-T môže byť zavedené okamžite po odstránení starého.
Pozrite sa na inštruktážne video: https://www.youtube.com/watch?v=jC1WJ1xu4Cg&feature=youtu.be
Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

  • Balenie
    1 ks

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus

Súvisiaci tovar

Prosan International B.V.

Prosan International B.V.

Firmu Prosan si najskôr vybavíte, keď vám povieme názov Flexi-T. Ide o inovatívne medené vnútromaternicové teliesko. Zavádza sa ľahko jednou rukou, takže nevyžaduje piest. Vďaka vedeckému meraniu maternicových dutín tisícok žien každého veku je teliesko Flexi-T naozaj kompatibilné a stabilné. Navyše nedráždi sliznicu maternice a je ho vidieť RTG zariadeniami. Teliesko používajú ženy v Európe, Južnej Amerike, Kanade, severnej Afrike aj na Strednom východe.

Všetky produkty Prosan International B.V.
Medplus
Doprava zadarmo
Kvalitné zabalenie a dodanie do druhého dňa. Zadarmo pri nákupe nad 79 €.
Medplus
Poradíme vám
O produktoch vieme skoro všetko a dokážeme poradiť nielen začínajúcim ordináciám.
Medplus
Od roku 2006
Sme spoľahlivý dodávateľ zdravotníckeho vybavenia pre súkromné ordinácie.
Medplus
Mimoriadny servis
Bezplatná linka, darčeky k objednávkam a ústretové riešenie všetkých situácií.
Medplus
Väčšina skladom
Široký výber z tisícky produktov skladom. Vďaka tomu ihneď odosielame.