menu

Zubná pasta Swissdent Biocare, 100 ml

Kód: 19085

Regeneračná a zosvetľujúca zubná pasta. Podrobný popis

18,90 €
Tovar je momentálne nedostupný
Tento tovar bude možné kúpiť po naskladnení. Pozrite si podobné produkty tu.

Popis produktu

SWISSDENT BIOCARE Wellness pre vaše zuby a ďasná. Zubná pasta s novou formulou v sebe kombinuje kryštály hydroxyapatitu o veľkosti 4 mikróny s L – arginínom, L-carnitínom a extraktom z rastliny Elephantopus mollis. Táto zostava účinných látok remineralizuje povrch zubov, znižuje ich citlivosť a vytvára hladký povrch, ktorý sa menej zafarbuje.

Vlastnosti a výhody:

  • Zubná pasta je vhodná nielen na komplexnú každodennú starostlivosť, ale tiež ako kúra po ordinačnom a domácom bielení zubov alebo v prípade hypersensitivity zubov.
  • Extrakt z koreňa rastliny Spilanthes calva má veľmi silný prírodný antimikrobiálny efekt, ktorý znižuje tvorbu zubného povlaku.
  • Kombinácia výťažku z byliny Rozmaríny lekárskej, listu Guajavy hruškovej, extraktov z Vrcholáku myrobalánového a Granátovníka obyčajného pôsobí protizápalovo a antioxidačne.
  • Alfa hydroxy kyseliny (jablčná a citrónová) spoločne s kyselinou hyalurónovou a vysoko ceneným extraktom z Gotu Cola* (Pupečník ázijský) účinkuje ako detox mäkkých tkanív v ústach a anti-aging zároveň.
  • Neobsahuje fluoridy.

* Gotu Cola patrí medzi najvýznamnejšie liečivé rastliny a už po stáročia je využívaná v ázijskom liečiteľstve. Pochádza z tropických oblastí Ázie a je rozšírená v Číne, Indii, Srí Lanke, Malajzii a na Jáve.

Balenie:

  • 100 ml tuba.

V prípade porušenia zapečateného obalu tohto tovaru nie je z dôvodu ochrany zdravia alebo hygienických dôvodov možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
Swisshotel & Swissdent

Swisshotel & Swissdent

Bieliaca pasta Swissdent Extreme, zubný krém pre spevnenie sklovinySwissdent Crystal a regeneračná zubná pasta Swissdent Biocare. To sú 3 top produkty z ponuky švajčiarskeho Swissdentu. Ten založil v Zürichu doktor Václav Velkoborský, ktorý vyvinul jedinečnú bieliacu formulu chránenú patentom. Jej výsledkom sú kvalitné a luxusné zubné produkty, ktoré dokážu zosvetliť zuby účinne a šetrne.

Všetky produkty Swisshotel & Swissdent
Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.