menu
Akciová cena

Zubná bieliaca pasta Swissdent Extreme

Kód: 190M

Intenzívna bieliaca zubná pasta. Podrobný popis

VYBERTE VARIANT

od 7,50 €
Pre zobrazenie dostupnosti vyberte variant
ks

Popis produktu

Zubná pasta v červenej tube je určená na bielenie veľmi zafarbených zubov fajčiarov, milovníkov červeného vína, kávy a čaju. Hodnota abrazivity (RDA 40) je síce o niečo vyššia ako pri striebornej zubnej paste Swissdent Gentle, ale stále je to hodnota 5× nižšia ako je maximálna možná povolená hranica RDA. Bežné bieliace pasty dosahujú často hodnoty 120 –150 RDA, niektoré dokonca až 200 RDA.

Vlastnosti a výhody:

 • Extrémne účinná formula s dvojitou dávkou prírodných enzýmov a kalcium peroxidom obsahuje sódu bicarbona, ktorá neutralizuje kyseliny a zároveň účinne odstraňuje vonkajšie výrazné pigmentácie.
 • Pridaný koenzým Q10 a vitamín E revitalizujú a starajú sa o ďasná.
 • Výrazná mentolová príchuť osvieži dych niekoľko hodín.
 • Obsahuje fluoridy 1180 ppmF.
 • Extra účinná formula z prírodných enzýmov papaínu a bromelaínu je skombinovaná s patentovaným mikronizovaným kalcium peroxidom v bezpečnej koncentrácii 0,1 %.
 • Prírodné enzýmy získavané z ananásu a papáje veľmi efektívne odstraňujú proteínovú vrstvu na povrchu zuba, teda aj zubný povlak a vonkajšie zafarbenie. Mikronizovaný kalcium peroxid pôsobí aj medzi kryštálmi skloviny, kde chemickou reakciou spriehľadnia molekuly pigmentov.
 • Odporúča sa po použití bieliacej pasty nevyplachovať ústa ihneď, ale pastu iba vypľuť, aby calcium peroxid účinkoval čo najdlhšie. Ústny výplach použite až niekoľko minút po čistení.
 • Vzhľadom na svoju šetrnosť neobsahujú bieliace pasty SLS (sodium lauryl sulfát), penivý prostriedok, ktorému je pripočítaný podiel na vzniku áft a dráždivý účinok na citlivú ústnu sliznicu.

SWISSDENT je švajčiarska dentálna kozmetika, ktorá si kladie za cieľ zosvetliť povrch zuba pomocou kombinácie enzýmov a mikronizovanej peroxidovej formule bez toho, aby bolo potrebné používať silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentínu (RDA).

Balenie:

 • 10 ml, 50 ml alebo 100 ml tuba.
Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

  Pre zobrazenie parametrov vyberte variant.

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
Swisshotel & Swissdent

Swisshotel & Swissdent

Bieliaca pasta Swissdent Extreme, zubný krém pre spevnenie sklovinySwissdent Crystal a regeneračná zubná pasta Swissdent Biocare. To sú 3 top produkty z ponuky švajčiarskeho Swissdentu. Ten založil v Zürichu doktor Václav Velkoborský, ktorý vyvinul jedinečnú bieliacu formulu chránenú patentom. Jej výsledkom sú kvalitné a luxusné zubné produkty, ktoré dokážu zosvetliť zuby účinne a šetrne.

Všetky produkty Swisshotel & Swissdent
Medplus
Doprava zadarmo
Kvalitné zabalenie a dodanie do druhého dňa. Zadarmo pri nákupe nad 79 €.
Medplus
Poradíme vám
O produktoch vieme skoro všetko a dokážeme poradiť nielen začínajúcim ordináciám.
Medplus
Od roku 2006
Sme spoľahlivý dodávateľ zdravotníckeho vybavenia pre súkromné ordinácie.
Medplus
Mimoriadny servis
Bezplatná linka, darčeky k objednávkam a ústretové riešenie všetkých situácií.
Medplus
Väčšina skladom
Široký výber z tisícky produktov skladom. Vďaka tomu ihneď odosielame.