menu
Akciová cena Doprava zadarmo

Opalescence PF 16% paci. kit, regular, 40 ks striekačiek

Kód: UP448240
Výrobca: Ultradent

Gél pre domáce bielenie pomocou individuálnych nosičov. Podrobný popis

229 €
206 €
-10 %
Nie je skladom
bal
Nákup tohto produktu sa umožňuje iba stomatologickým zariadeniam.

Popis produktu

Tovar je možné zakúpiť iba na IČOstomatologickej ordinácie alebo hygienistky/hygienistu a ďalších oprávnených pracovníkov z odboru stomatológie! Na predaj tohto tovaru sa vzťahuje vyhláška Ministerstva zdravotníctva 244/2012, ktorá obmedzuje priamy predaj prípravkov na bielenie. Predaj iba zubným lekárom a dentálnym hygienikom.

Opalescencia účinne odstraňuje diskolorácie zubov spôsobené systémovými, farmakologickými, traumatickými alebo kongenitálnymi faktormi a vplyvom starnutia.


Vlastnosti a výhody:

 • Obsahuje fluorid av mikročasticiach potasium nitrát (dusičnan draselný) proti citlivosti-patentované.
 • Vďaka vysokému obsahu vody (20 %) nedochádza k dehydratácii zubov a rýchlemu návratu k tmavému odtieňu, viskózna konzistencia zaručuje priľnavosť gélu k zubu a jeho zotrvanie v nosiči.
 • Opalescencia sa odporúča na bielenie diskolorovaných zubov pred zhotovením kompozitných výplní, faziet alebo koruniek.
 • Opalescencia účinne odstraňuje diskolorácie zubov spôsobené systémovými, farmakologickými, traumatickými alebo kongenitálnymi faktormi a vplyvom starnutia.
 • Výborné výsledky sa dosahujú pri fluoróze i pri tetracyklínovom sfarbení.
 • Vďaka lepiacej konzistencii gél nevyteká z formy, ako je to pri iných bieliacich géloch. Vitálne zuby bielené gélom si udržujú svetlejší odtieň po roky.
 • LC Block-Out resin - živica na extraorálne použitie, svetlom vytvrdzovaná, nízkoviskózna, modro sfarbená. Poskytuje priestor pre rezervoáre gélu v nosičoch pri bielení. Použiteľný aj pre ďalšie laboratórne postupy. Na striekačku sa nasadí kanylka Black Mini.

Balenie:

 • 20 blistrových škatuliek z ktorých každá obsahuje 2 x 1,2 ml striekačku bieliaceho gélu.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro odporúčame poradu s lekárom. Starostlivo si prečítajte informácie o výrobku a ak je súčasťou, tak aj návod na jeho použitie.

Klinická účinnosť zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro nemusí byť zaručená, lepšia alebo rovnocenná s účinnosťou inej liečby alebo inej zdravotníckej pomôcky a diagnostickej zdravotníckej pomôcky in vitro a jeho použitie môže byť spojené s rizikami.

V prípade porušenia zapečateného obalu tohto tovaru nie je z dôvodu ochrany zdravia alebo hygienických dôvodov možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Parametre

 • Druh tovaru
  Zdravotnícka pomôcka

Súbory na stiahnutie

Pre stiahnutie dokumentov je nutné prihlásiť sa. Ešte nie ste zaregistrovaní? Využite všetky výhody registrácie.

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
Ultradent

Ultradent

Ultradent sa špecializuje na inovatívne dentálne produkty. Vznik firmy sa datuje k roku 1976, kedy zubár Dan Fischer vyvinul hemostatický roztok Astringedent. Od tej doby značka Ultradent Products, Inc naberala na obľube, aktuálne sa jej produkty používajú po celom svete. Známa je pre svoje kvalitné bieliace prípravky a zubné pasty rady Ultradent Opalescence. Zubní špecialisti veľmi využívajú aj leptadlo keramiky Ultradent Porcelain Etch, retrakčné vlákno Ultrapak či gél na zastavenie krvácenia ViscoStat.

Všetky produkty Ultradent
Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.