menu
Úvod Všetky články Stomatológia 🦷 Tajomstvo dokonalého úsmevu: bielenie zubov Opalescence

Tajomstvo dokonalého úsmevu: bielenie zubov Opalescence

Hľadáte účinný a bezpečný spôsob, ktorým dosiahnuť belší a žiarivejší chrup? Potom sú produkty Opalescence pre vás tým pravým. Poďme sa spoločne pozrieť na ich využitie ako v ordinácii, tak doma.


Tajomstvo dokonalého úsmevu: bielenie zubov Opalescence

Opalescence bielenie – úvod

Stručne sa dá povedať, že Opalescence reprezentuje jedny z najkvalitnejších výrobkov na  bielenie zubov. Sú maximálne bezpečné, efektívne a ľahko použiteľné. Portfólio tohto radu americkej značky Ultradent zahŕňa najmä profesionálne systémy pre stomatologické ordinácie. Dodáva ale riešenie aj pre domáce bielenie, a to najmä v podobe Opalescence zubnej bieliacej pasty.
 

Opalescence ordinačné bielenie

Vďaka tomuto postupu je aplikácia úplne presná a dosahuje skvelé výsledky už po prvom sedení.

Ponúka sa tiež riešenie v podobe univerzálnych predplnených nosičov Opalescence GO Pacient Kit s gélom so 6 % peroxidom vodíka. Výhodou je okamžité použitie bez potreby zhotovenia odtlačkov, modelov či iných laboratórnych prác. Cena je potom logicky priaznivejšia ako pri individuálnom riešení. To zase zaručuje stopercentnú precíznosť.

Bieliace gély na zuby Opalescence na bielenie v ordinácii

Opalescence BOOST a ENDO – aplikácia pod dozorom zubného lekára

Opalescence BOOST 40%

Opalescence BOOST 40 % predstavuje profesionálny bieliaci prípravok s gélom so 40 % peroxidom vodíka. Ten prináša celý rad výhod. Vďaka lepivej konzistencii nevyteká.

Na aktiváciu bieliaceho gélu nie je potrebná svetelná aplikácia. Aplikácia je jednoduchá, presná a dobre viditeľná. To platí aj pre druhý prípravok určený na zdravotnícke bielenie Opalescence ENDO.

Opalescence GO a PF – prvá aplikácia v ordinácii, nasledujúca doma

Opalescence GO Patient KitPo prvotnom použití u dentálneho odborníka, jeho zaškolením, sú tieto prípravky vhodné na využitie v domácich podmienkach bez dozoru. A to pomocou prefabrikátu alebo individuálne zhotoveného nosiča.

Gél na bielenie zubov Opalescence GO Patient Kit obsahuje 10 predvyplnených horných a 10 dolných nosičov. Ide o systém s prefabrikovanými predplnenými bieliacimi nosičmi, ktorý nevyžaduje prípravu nosiča na mieru od dentistu. Na kompletný bieliaci cyklus je potrebných 5 až 10 aplikácií.

Rada bieliacich gélov Opalescence PF je k dispozíci v rôznych koncentráciách peroxidu vodíka. My ponúkame Opalescence 16 % a Opalescence 10 % pre domáce bielenie pomocou individuálnych nosičov. Ako všetky výrobky vyššie, tak aj tieto môžu zakúpiť výhradne stomatologickí špecialisti.

Zákazníci sa často pýtajú, ako dlho je potrebné bieliť pomocou Opalescence PF 16%? Odpoveď znie: 4–6 hodiny počas max. 7 dní. Pacienti s citlivejšími zubami môžu čas bielenia skrátiť na 3 hodiny.

Opalescence bieliace sady

Opalescence PF 10% Pac. RefillV sadách Opalescence objavíte všetko potrebné. Opalescence PF 10 % Pac. Refill zahŕňa 20 blistrových škatuliek. Každá má 2 striekačky s obsahom 1,2 ml bieliaceho gélu.

Ten odstraňuje diskolorácie zavinené systémovými, farmakologickými, traumatickými alebo kongenitálnymi faktormi či vplyvmi starnutia. Opalescence Endo 35 % s 2 × 1,2 ml gélu a 20 kusmi aplikačných kanýl je určené najmä pri bielení devitalizovaných zubov.

Kvalitné domáce bielenie zubov Opalescence môžete vykonávať aj z pohodlia svojho bytu či domu. Na tento účel ponúkame:

Voľnopredajná zubná pasta Opalescence pre domáce bielenie

Opalescence Whitening Toothpaste sa ideálne hodí na každodennú starostlivosť o chrup. Poskytuje jemné bielenie a čistenie, ktoré napomáha odstraňovať škvrny z povrchu zuba, a tým udržovať dlhotrvajúce bieliace výsledky. Zároveň ponúka vyšší obsah fluoridu ako ostatné pasty, čím zaisťuje lepšiu regeneráciu skloviny. Pre citlivé zuby odporúčame variant Opalescence Whitening Toothpaste Sensitivity Relief.
 Sprievodca produktov bielenia Opalescence vhodné pre akýkoľvek odtieň sfarebenia zubov
 

Cena Opalescence

Cena bielenia Opalescence sa líši v závislosti od typu tovaru a jeho množstva v balení. Najlacnejšia v našej ponuke je Opalescence zubná pasta s cenou 11,50 €. Najdrahší set Opalescence PF 10 % so 40 striekačkami potom vyjde na 249 €.
 

Záver

Či už bielenie zubov v ordinácii, alebo doma, Opalescence prináša vysoko kvalitné výrobky, ktoré splnia vaše očakávania. Pre čo najlepší efekt vždy postupujte podľa pokynov v návodoch a odporúčaní vášho zubného lekára.