menu
Úvod Starostlivosť o zuby Prípravky na bielenie zubov Pasty na bielenie zubov Zubná bieliaca pasta Swissdent Gentle, strieborná, 100 ml

Zubná bieliaca pasta Swissdent Gentle, strieborná, 100 ml

Kód: 19002

Šetrná zubná pasta určená pre šetrné čistenie a zosvetlenie citlivých zubov. Podrobný popis

15,90 €
Skladom 4 ks
ks

Popis produktu

SWISSDENT GENTLE

Táto maximálne šetrná zubná pasta je určená pre šetrné čistenie a zosvetlenie citlivých zubov. Hodnota abrazivity RDA 24 je jedna z najnižších u bieliacich zubných pást na trhu. Formula obsahuje prírodné enzýmy papain a bromelain, ktoré pomáhajú odstrániť zubný povlak. Mikronizovaný kalcium peroxid pôsobí ako na povrchu zubnej skloviny, tak medzi jej kryštálmi, a tým ju efektívne zosvetľuje. Vitamín E sa stará o ďasná. Jemná mentolová príchuť nedráždi ústnu sliznicu. Obsahuje fluoridy (1180 ppmF).

SWISSDENT švajčiarska dentálna kozmetika si kladie za cieľ zosvetliť povrch zuba pomocou kombinácie enzýmov a mikronizovanej peroxidové formule, bez toho aby bolo potrebné používať silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentínu (RDA). Extra účinná formula z prírodných enzýmov papaínu a bromelainu je skombinovaná s patentovaným mikronizovanými kalcium peroxidom v bezpečnej koncentrácii 0,1%. Prírodné enzýmy získavané z ananásu a papáje veľmi efektívne odstraňujú proteínovú vrstvu na povrchu zuba, teda aj zubný plak a vonkajšie zafarbenie.

Mikronizovaný kalcium peroxid pôsobí aj medzi kryštálmi skloviny, kde chemickou reakciou spriehľadňuje molekuly pigmentov. Preto odporúčame po použití bieliacej pasty nevyplachovať ihneď ústa, ale pastu len vypľuť, aby calcium peroxid účinkoval čo najdlhšie. Ústny výplach použite až niekoľko minút po čistení. Pre väčšiu šetrnosť neobsahujú bieliace pasty SLS (sodium lauryl sulfát), penivý prostriedok, ktorému je pripočítaný podiel na vzniku áft a dráždivý účinok na citlivú ústnu sliznicu.

Balenie 100 ml

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus
Swisshotel & Swissdent

Swisshotel & Swissdent

SWISSDENT je švajčiarska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom produktov dentálnej kozmetiky. Bola založená v roku 2006 doktorom zubnej medicíny Václavom Velkoborským a sídlo má v Zürichu. Cieľom spoločnosti je ponúkať produkty dentálnej starostlivosti, ktoré dokážu zosvetliť povrch zuba pomocou šetrných a napriek tomu veľmi účinných metód.

Všetky produkty Swisshotel & Swissdent
Medplus
Doprava zadarmo
Kvalitné zabalenie a dodanie do druhého dňa. Zadarmo pri nákupe nad 79 €.
Medplus
Poradíme vám
O produktoch vieme skoro všetko a dokážeme poradiť nielen začínajúcim ordináciám.
Medplus
Od roku 2006
Sme spoľahlivý dodávateľ zdravotníckeho vybavenia pre súkromné ordinácie.
Medplus
Mimoriadny servis
Bezplatná linka, darčeky k objednávkam a ústretové riešenie všetkých situácií.
Medplus
Väčšina skladom
Široký výber z tisícky produktov skladom. Vďaka tomu ihneď odosielame.
Súbory cookie
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?
Viac informácií