menu
Úvod Starostlivosť o zuby Prípravky na bielenie zubov Pasty na bielenie zubov Zubná bieliaca pasta Swissdent Gentle, strieborná, 100 ml

Zubná bieliaca pasta Swissdent Gentle, strieborná, 100 ml

Kód: 19002

Šetrná zubná pasta určená pre šetrné čistenie a zosvetlenie citlivých zubov. Podrobný popis

17,90 €
Skladom viac ako 5 ks
ks

Popis produktu

Táto maximálne šetrná zubná pasta SWISSDENT GENTLE je určená na šetrné čistenie a zosvetlenie citlivých zubov. Hodnota abrazivity RDA 24 je jedna z najnižších u bieliacich zubných pást na trhu. Formula obsahuje prírodné enzýmy papaín a bromelaín, ktoré pomáhajú odstrániť zubný povlak.

Vlastnosti a výhody:

  • Veľmi šetrné čistenie a zosvetlenie citlivých zubov.
  • Mikronizovaný kalcium peroxid pôsobí ako na povrchu zubnej skloviny, tak medzi jej kryštálmi, a tým ju efektívne zosvetľuje a Vitamín E sa stará o ďasná.
  • Jemná mentolová príchuť nedráždi ústnu sliznicu.
  • Obsahuje fluoridy (1180 ppmF).
  • Extra účinná formula z prírodných enzýmov papaínu a bromelaínu je skombinovaná s patentovaným mikronizovaným kalcium peroxidom v bezpečnej koncentrácii 0,1 %.
  • Prírodné enzýmy získavané z ananásu a papáje veľmi efektívne odstraňujú proteínovú vrstvu na povrchu zuba, teda aj zubný povlak a vonkajšie zafarbenie. Mikronizovaný kalcium peroxid pôsobí aj medzi kryštálmi skloviny, kde chemickou reakciou spriehľadňuje molekuly pigmentov.
  • Odporúča sa po použití bieliacej pasty nevyplachovať ústa ihneď, ale pastu iba vypľuť, aby calcium peroxid účinkoval čo najdlhšie. Ústny výplach použite až niekoľko minút po čistení.
  • Pre väčšiu šetrnosť neobsahujú neobsahujú bieliace pasty SLS (sodium lauryl sulfát), penivý prostriedok, ktorému je pripočítaný podiel na vzniku áft a dráždivý účinok na citlivú ústnu sliznicu.

SWISSDENT je švajčiarska dentálna kozmetika, ktorá si kladie za cieľ zosvetliť povrch zuba pomocou kombinácie enzýmov a mikronizovanej peroxidovej formule bez toho, aby bolo potrebné používať silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentínu (RDA).

Balenie:

  • 100 ml tuba.

V prípade porušenia zapečateného obalu tohto tovaru nie je z dôvodu ochrany zdravia alebo hygienických dôvodov možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní.

Zobraziť celý popis Skryť celý popis

Nákup po telefóne

Sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7.00 do 17.00 hod.

0800 601 433

Všeobecná linka

0800 800 441

Stomatologická linka

alebo info@medplus.sk

Medplus

Súvisiaci tovar

Swisshotel & Swissdent

Swisshotel & Swissdent

Bieliaca pasta Swissdent Extreme, zubný krém pre spevnenie sklovinySwissdent Crystal a regeneračná zubná pasta Swissdent Biocare. To sú 3 top produkty z ponuky švajčiarskeho Swissdentu. Ten založil v Zürichu doktor Václav Velkoborský, ktorý vyvinul jedinečnú bieliacu formulu chránenú patentom. Jej výsledkom sú kvalitné a luxusné zubné produkty, ktoré dokážu zosvetliť zuby účinne a šetrne.

Všetky produkty Swisshotel & Swissdent
Medplus
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 79 € nehradíte dopravné. Bezplatne máte aj platbu dobierkou.
Medplus
Široká ponuka
Vyberajte z viac ako 6 400 produktov pre lekárov, stomatológov i verejnosť.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám pridávame zľavové akcie, výhodné sety a hodnotné darčeky k nákupu.
Medplus
Spoľahlivý partner
99 % zákazníkov je spokojných s nákupom i popredajným prístupom. Pridajte sa k nim.
Medplus
Odborné poradenstvo
Na bezplatnej infolinke vám poradia vzdelaní zamestnanci s bohatou praxou v odbore.